Wnioski inwestycyjne

5 komentarzy

 1. Łukasz napisał(a):

  Budowa oświetlenia ulicznego jest niezbędna. Po zapadnięciu zmroku jest na tych ulicach ciemno i przez to niebezpiecznie zarówno ze względu na ruch drogowy jak i możliwość napadu.

 2. mieszkaniec napisał(a):

  Mam pytanie dlaczego ulica Ogrodowa?
  Ulica Wiosenna przecież jest bardziej niszczona przez pojazdy ciężarowa dojeżdżające do firm (Tulplast, Blachy pruszyński ) te firmy znajdujące się na ulicy WIOSENNEJ płacą na pewno nie małe podatki i ma być wybudowana nawierzchnia na ulicy Ogrodowej.
  Gratulacje za pomysłowość Rady Sołeckiej na czele z Panią Sołtys

 3. Przemysław napisał(a):

  Brak oświetlenia jest najbardziej niebezpieczny w połączeniu z dziurawymi drogami, brakiem chodników i dzikimi zwierzętami.
  To wszystko mamy na Budowlanej.

 4. milka napisał(a):

  Przy planach przebudowy ul. Sokolnickiej warto od razu rozszerzyć projekt o budowę chodnika, przynajmniej do wysokości ul. Altanowej. Nowych budynków mieszkalnych przybywa a bezpieczeństwo dzieci, samodzielnie chodzących do szkoły jest dosyć słabe.
  Utwardzanie ulic, zwłaszcza Falistej/ nie mówiąc już o „nad Koplą” też pozostawia wiele do życzenia. Dwa razy do roku spychacz wyrównuje „fale” ale kruszywo nawieziono tylko raz, w przeciągu co najmniej pięciu lat ( na Falistą)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.